Такмичење у игри ,,Између две ватре“.

Дана 23.04.2024.године, у спортској хали, у организацији Спортског савеза Бајина Башта, одржано је такмичење у игри ,,Између две ватре“. На такмичењу су учествовале екипе ученика млађих разреда ОШ ,, Свети Сава“ и ОШ ,,Рајак Павићевић“.🤗💪🍀🏆

❤️Све екипе ученика су биле сјајне. Нажалост, само најуспешнији могу да наставе даље такмичење. Овог пута то је екипа ученика II-3 одељења, целодневне наставе, учитељице Јасминке Митровић и учитеља Милана Живановића из ОШ ,,Свети Сава“ која је освојила прво🥇место. 👏👏👏

🤗Поред екипе ученика II-3, која је показала изузетну спретност, позитиван такмичарски дух и одлично  познаваље правила ове игре, које им је пренео учитељ Милан Живановић, и  остале екипе  наше школе су постигле завидне резултате.👏❤️🥇🏆💪🍀🥇🏆👏

💪🍀🏆У категорији првог и другог разреда, ученици II-2 учитељице Мирјане Марковић освојили су  друго 🥈место, а ученици  II-1 учитељице Милене Тошић треће 🥉место.

💪🍀🏆У категорији трећег и четвртог разреда ученици IV-3 учитељице Иване Срдић освојили су друго🥈 место.

❤️Сви такмичари  су  за освојено место добили одговарајуће  медаље, а ученици II-3 и заслужене мајице којима су се јако обрадовали.

👏Честитамо свим такмичарима , а нашој најуспешнијој екипи, ученицима II-3 и учитељу Милану Живановићу, желимо пуно успеха на регионалном такмичењу 13.6.2024. год. у Краљеву.