Нашу школу чини следећи кадар:

.

Директор:  Јовић Митар

Помоћник директора: Ивановић Лепосава

Стручни сарадници

  • Марјановић Катарина – педагог
  • Селинић Ивана – психолог
  • Ћоровић Соња – библиотекар

Наставно особље:

Предметна настава

  • Ведрана Милета – српски језик, одељенски старешина VI-3
  • Јовановић Мирјана – српски језик, одељенски старешина VI-1
  • Савељић Биљана – српски језик, грађанско васпитање, одељенски старешина VII-2
  • Ивановић Јелена – српски језик, грађанско васпитање, одељенски старешина VII-4
  • Филиповић Олгица – руски језик одељенски старешина
  • Драгојловић Ана – енглески језик, одељенски старешина V-3
  • Ђурић Татјана – енглески језик, одељенски старешина V-2
  • Катанић Александра – енглески језик
  • Славица Марковић – енглески језик
  • Глишић-Јовановић Вера – енглески језик
  • Крупниковић Надежда – немачки језик
  • Лечић Дубравка – математика
  • Марковић Данијела – математика
  • Бодирога Зорица – математика, одељенски старешина VIII-3
  • Лазић Миодраг – математика
  • Дакић Драгош – ликовна култура
  • Ђукановић Радомир – ликовна култура
  • Филиповић Велибор – музичка култура, одељенски старешина VII-3
  • Радовановић Ирена – музичка култура
  • Поповић Бранка – физичко васпитање
  • Јосиповић Звјездана – физичко васпитање
  • Росић Милош – физичко васпитање, одељенски старешина VIII-2
  • Арсенијевић Родољуб – историја, одељенски старешина V-1
  • Ковачевић Марко – историја, одељенски старешина VI-2
  • Штрбац Силвана – историја
  • Јевђенић Драгана – географија, одељенски старешина VIII-4
  • Николић Марко – географија
  • Екмешчић Љиљана – физика
  • Мирослав Јовановић – физика
  • Радовановић Тања – хемија
  • Пурић Тихана – биологија, одељенски старешина VI-4
  • Марковић Дана – биологија, одељенски старешина VII-1
  • Јакић Ирена – биологија
  • Зарић Данијела – техничко и информатичко образовање, информатика и рачунарство, одељенски старешина VIII-1
  • Пурић Дејан – техничко и информатичко образовање,  одељенски старешина V-4
  • Милинковић Слободанка – верска настава
  • Црепуљревић Ана – верска настава
  • Радомир Митровић – верска настава

Разредна настава

  • Ивановић Слађана – учитељица  I-1
  • Радојичић Драгана – учитељица I-2
  • Срдић Ивана – учитељица I-3
  • Чолић Наташа – учитељица II-1
  • Јовић Р. Јелена – учитељица II-2
  • Злопорубовић Наташа – учитељица II-3
  • Ђокић Ранисав – учитељ III-1
  • Марковић Мирјана – учитељица III-2
  • Митровић Јасминка – учитељица III-3
  • Јевтић Лепосава – учитељица III-4
  • Лукић Маријана – учитељица IV-1
  • Марјановић Весна – учитељица IV-2
  • Ђурић Анђелка – учитељица IV-3
  • Јовановић Радојка – Перућац
  • Радовановић Катарина- Перућац
  • Маринковић Наташа – продужени боравак
  • Миловановић Радивоје – продужени боравак
  • Ђуровић Оливера – специјално одељење
  • Ђуровић Славица – специјално одељење
  • Лукић Љиљана – педагошки асистент
  • Петронијевић Марина – Кућна настава
  • Драгана Ивановић – шпански језик

Админстративно и техничко особље

  • Петровић Катарина – секретар
  • Станојевић Биљана – шеф рачуноводства
  • Шкрњић Весна – благајник
  • Митровић Вера – админстративни радник
  • Максимовић Јелена – куварица
  • Ђурић Гордана – куварица
  • Стојановић Душанка – помоћни радник
  • Илић Драган – помоћни радник
  • Милановић Лазарија – помоћни радник
  • Николић Добрисава – помоћни радник
  • Николић Миленко – помоћни радник
  • Јездић Драгана – помоћни радник
  • Богдановић Милена – помоћни радник
  • Вилотијевић Милена – помоћни радник
  • Биљић Драгиња – помоћни радник
  • Ракић Радојка – помоћни радник
  • Јовановић Милина – помоћни радник
  • Јашић Слободанка – помоћни радник
  • Арсенијевић Љиљана – помоћни радник
  • Вилотијевић Видина – помоћни радник
  • Тадић Сања – помоћни радник
  • Обрадовић Јован – домар
  • Митровић Бошко – домар
Dunav Osiguranje Drinske hidroelektrane Elektroizgradnja
Основна школа "Свети Сава" - Бајина Башта 2013. Направио Зоран Марић