Отворена врата 2019/2020.

ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020. ГОДИНУ

НАСТАВНИК ДАН ЧАС                         ВРЕМЕ

 

ПРОСТОР

 

НАТАША ЧОЛИЋ уторак 1. час 8:00-8:45 12:40-13:25 Блок А- 1.спрат

„                       „

„                       „

 

ЈЕЛЕНА ЈОВИЋ четвртак 3. час 10:00-10:45 14:35-15:20
НАТАША ЗЛОПОРУБОВИЋ Сваки дан пре и после часова
ЛЕПОСАВА ЈЕВТИЋ понедељак   12:00-12:45 16:00-16:45 Блок А- 1.спрат

 

           
РАНИСАВ ЂОКИЋ уторак 3. час 9:55-10:40 14:35-15:20 Блок А-2.спрат

„                   „

„                   „

МИРЈАНА МАРКОВИЋ уторак 4. час 10:45-11:30 15:25-16:10
ЈАСМИНКА МИТРОВИЋ четвртак 3.час 9:55-10:40 14:35-15:20
           
НАТАША МАРИНКОВИЋ среда 4. час 10:45-11:30 15:25-16:10 Блок А  2.спрат

„                   „

„                   „

ВЕСНА МАРЈАНОВИЋ  среда 3. час 9:55-10:40 14:35-15:20
АНЂЕЛКА ЂУРИЋ среда 2. час 9:05-9:50 13:45-14:30
           
СЛАЂАНА ИВАНОВИЋ петак 3. час 9:55-10:40 14:35-15:20 Блок А-1.спрат

Блок А-2.спрат                  Блок А-1.спрат

ДРАГАНА ЈОВАНОВИЋ понедељак 2. час 9:05-9:50 13:45-14:30
ИВАНА СРДИЋ уторак 2. час 09:05-9:50 13:45-14:30
           
МИРЈАНА ЈОВАНОВИЋ четвртак 4.час 10:45-11:30   Прип.пр.за  срп.Блок Б-1.спрат
СЛАВИЦА МАРКОВИЋ понедељак 5. час 11:35-12:20   Прост.за родит.Блок Ц-1.спрат
МИЛЕТА ВЕДРАНА понедељак 3. час 9:55-10:40   Прос.за пријем род.Блок Ц-1.спрат
ДАНА МАРКОВИЋ уторак 4. час 10:45-11:30   Прос.за пријем род.Блок Ц-1.спрат
БИЉАНА САВЕЉИЋ четвртак 2. час 9:45-10:35   Прос.за пријем родит.Блок Ц-1.спрат
ВЕЛИБОР ФИЛИПОВИЋ среда 3. час 9:55-10:40   Прос.за пријем родит.Блок Ц-1.спрат
ЈЕЛЕНА ИВАНОВИЋ петак 4. час 10:45-11:30   Припрема за срп.јез.Блок Б-1.спрат
           
ДАНИЈЕЛА ЗАРИЋ петак 5.час        11:35-12:20   Просторија за род.Блок Ц -1 спрат
ЗОРИЦА БОДИРОГА петак 2.час 8:50-9:35   Прип.прост.Блок Б-2.спрат
ДРАГАНА ЈЕВЂЕНИЋ четвртак 6. час 12:25-13:10   Прип.за геог.Блок Б 1.спрат

 

           
РОДОЉУБ АРСЕНИЈЕВИЋ четвртак 3. час 9:55-10:40   Прип.прос.за истор,Блок Б.1,спрат
ТАТЈАНА ЂУРИЋ среда 5. час 11:35-12:20   Прос.за пријем род.Блок Ц 1.спрат
ОЛГИЦА ФИЛИПОВИЋ понедељак 3. час 9:55-10:40   Просторија за

род.блок Ц -1.спрат

ДЕЈАН ПУРИЋ петак 4. час 10:45-11:30   Прос.за родит.Блок Ц-1.спрат
           
Dunav Osiguranje Drinske hidroelektrane Elektroizgradnja
Основна школа "Свети Сава" - Бајина Башта 2013. Направио Зоран Марић